KONST / Litografier / Färglitografi 15664014
nr 1566 4014
Isaac Grünewald
(1889-1946), Sverige
Skördetid, (signerad i tryckplåt). Färglitografi, bildmått: 85x60 cm, yttermått inklusive ram: 98x71 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 25 september 2023
kl 19:07:28
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Isaac Grünewald
Läs mer om Isaac Grünewald